Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

Menüü

Cotton satin grey 220 cm

Tootekood: BT220csatingrey
Puuvillane satiinkangas. Kanga laius 220 cm, kaal 145 g/m2. Koostis: 100% puuvill. Ökotex 100 sertifikaadiga. Toodetud Euroopas.
Enne kasutamist tuleks kangas läbi pesta, kuna puuvillane kangas võib esimesel läbipesul mõõtmetelt väheneda 5%.
Pesta esimesel korral 40 kraadiga, mitte valgendada ega trummeldada. Triikida max 200 kraadiga.

Antud on 1 meetri hind. Ostusamm 10 cm alates 1 m.
10,00 €
Kirjeldus

Satiin mis materjal see on?

Satiin on paks puuvillane kangas, vastupidav, kulumiskindel ja väga ilus. Selle pehmust ja sära võrreldakse sageli siidiga ning taskukohane hind võimaldab selle kasutusala märkimisväärselt laiendada. Satiini kasutatakse sageli voodipesu, kardinate, voodikate ja loomulikult riiete õmblemiseks. Materjal pole mitte ainult ilus ja meeldiv puudutamisel, vaid sellel on ka muid väärtuslikke omadusi: ei kaota värvi, ei põhjusta ärritust ja allergiat. Satiin on puuvillane kangas, millel on spetsiaalne niidipunutis. Sel eesmärgil kasutatakse kahte niiti: tihedam aluse jaoks ja õhuke keerdumine - esikülje jaoks.

Puuvillasatiin: kuidas seda materjali pesta ja hooldada?

Satiin kuulub väärikate kangaste kategooriasse, seetõttu soovitame seda esimesel pesemisel temperatuuril 40 ° C ja järgnevat pesemist temperatuuril 60 ° C. Vaatamata õrnale tekstuurile ei vaja materjal erilist hoolt. Satiin ei kortsu, see langeb kergesti, mistõttu on kangas ideaalne draperii ja muude dekoratiivtekstiilide jaoks. Keskmiselt on satiin mõeldud 200–250 pesuks, peale seda hakkab kangas alles oma sära kaotama.

Lisainfo

Suurus 0