Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

Menüü

Kleebitav (hot fix) MC klaaskristall SS20

Tootekood: 9807707KA
Need MC (machine cut) kristallid on Aasia odavkristallidest (pressitud klaas) parema säraga ja neil on poole rohkem valgust peegeldavaid tahkusid kui harilikult. Tootja pakendab sageli eri kaubamärkide alla, vastavalt tellija soovile (Aonc, DMC jne).

SS20 (4.8 mm) on kujunenud kõige rohkem kasutatavaks kristallisuuruseks.
SS20 mõõtu kristalle saab kinnitada triikraua abil. Soovitame siiski kiiremaks, ohutumaks ja täpsemaks kinnitamiseks aplikaatorit . Aplikaator kuumutab vaid kristalli, mitte taustmaterjali ja sa näed täpselt kuhu kristall satub. Tahketele materjalidele (näit. mobiilikorpused, märkmikud jms.) õnnestub kinnitada kristalle vaid aplikaatori või liimi abil. Parim püsivus on õige liimiga liimitud kristallil. Liimimiseks kasuta GEEL-tüüpi kiirliimi.
Triikrauaga kinnitamisel varitsevad ohud:
1) Kristallid nihkuvad oma kohalt. NB! ka kõige väiksemad eksimused ei jää märkamatuks (hajusa paigutuse korral pole probleemiks)
2) Kangas ei talu seda kuumust mis on vajalik kristalli kinnitamiseks.
Kui materjal on õrnavõitu võib triikida ka materjali pahemalt poolt: nii jõuab kuumus kiiremini kuumkinnituva liimini, kui läbi kristalli klaasi.
Selleks kinnita kristallid eelnevalt oma kohale piisa kiirliimiga, keera kangas pahempidi ja triigi st. kuumuta ja pressi triikrauaga. Parem kui proovid seda kõike eelmevalt samast materjalist proovitükil.

NB! See, mis värvi sa näed kristalli, sõltub suuresti valguse iseloomust: lainepikkusest, intensiivsusest ja värvi temperatuurist. Kui sul on käsil mõni oluline projekt, siis vaatle kristalle enne kasutamist eri valgusallikate all. Suurimad värvimuutjad on UV (ultraviolett-) valgusallikad (kasutusel ööklubides, etendustel jne).
0,03 €
0,03 €
Lisainfo

Suurus 0