Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

Menüü

PRYM Ergonomics kudumisvardad 35 cm

Tootekood: INOX-1903
Varraste pikkus 35 cm.
Need uue põlvkonna kudumisvardad on kerged, paindlikud ja ideaalse kujuga. Tihedas koostöös kudujatega kujundati traditsioonilised kudumisvardad täiesti ringi, muudeti nii materjali, kuju, tööfunktsiooni kui ka ergonoomilisust – ühesõnaga kõike, mis mõjutab kudumise tunnet.
Uus ots. Varrastele disainiti täiesti ainulaadne tilgakujuline ots, mis optimeerib lõnga vardale võtmist ja selle juhtimist. Need tilgakujulised vardaotsad muudavad kudumise algajale lihtsamaks ja võimaldavad kogenud kudujal kududa kiiresti ja vaikselt isegi keerulisi koekirju.
Uutmoodi läbilõige. Uute varraste läbilõige on otsa poolt ümar ja muutub seejärel kolmnurkseks. Tänu varda kolmnurksele kujule puutuvad silmused vastu varrast võimalikult vähe ja seetõttu saavad need vardal märgatavalt vabamalt liikuda, nii on kudumine palju lõbusam, sest ei ole enam vajadust silmuseid kudumise ajal pidevalt edasi lükata.
Uus otsanupp. Uutes klõpsnuppudes on ühendatud kaks ideed: nende geniaalselt disainitud otsanuppudega saab kaks varrast omavahel kokku klõpsata ja silmused, mis on vardale kootud, jäävad kahe klõpsnupu vahele kindlalt paigale ega jookse vardalt maha. Nii töötavad klõpsnupud ka silmusepiduritena.
6,80 €

* Nõutud väljad

6,80 €
Lisainfo

Suurus 0