Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

Menüü

Tarneviisid

TELLIMUSE TÄITMISE TÄHTAEG

Peale raha laekumist meie arvelduskontole, saadame tellitud kauba teele hiljemalt 3 tööpäeva jooksul. Pakk jõuab teieni vastavalt teenusepakkuja tingimustele. Juhul, kui toode on laost lõppenud, teavitatakse tellijat viivitusest. Kui soovitud toodet pole võimalik juurde tellida, tagastatakse laekunud raha 2 nädala jooksul.

Meilt tellides on võimalik valida mitme erineva kohaletoimetamise vahel:

1. Itella SmartPOST (3 EUR)

Tellimus jõuab Sinu poolt valitud pakiautomaati hiljemalt 1-3  tööpäeva jooksul alates raha laekumisest "Koo ja loo" arveldusarvele. Kui kaup jõuab pakiautomaati, siis tuleb Sulle SMS, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi.

Üle 60 € tellimuse korral tasub postikulu müüja (ei kehti ettetellimiste puhul).

2. Omniva pakiautomaat (3.50 EUR)

Tellimus jõuab Sinu poolt valitud pakiautomaati hiljemalt 1-3 tööpäeva jooksul alates raha laekumisest "Koo ja loo" arveldusarvele. Kui kaup jõuab pakiautomaati, siis tuleb Sulle SMS, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi.

Üle 60 € tellimuse korral tasub postikulu müüja (ei kehti ettetellimiste puhul).

3. DPD pickup pakiautomaat/punkt (3 EUR)

Tellimus jõuab Sinu poolt valitud DPD pakiautomaati/punkti hiljemalt 1-3  tööpäeva jooksul alates raha laekumisest "Koo ja loo" arveldusarvele. Kui kaup jõuab pakiautomaati, siis tuleb Sulle SMS, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi.

Üle 80 € tellimuse korral tasub postikulu müüja (ei kehti ettetellimiste puhul).

4. Omniva postkontor (4 EUR)

Tellimuse saad postkontorist kätte keskmiselt 4-5 tööpäeva jooksul alates raha laekumisest "Koo ja loo" arveldusarvele.

Üle 60 € tellimuse korral tasub postikulu müüja (ei kehti ettetellimiste puhul).

5. Kullerpakk (7 EUR)

Kullerpaki puhul tuuakse tellimus kliendile koju kätte. Saadetis jõuab kliendini 1 päeva jooksul, kui tellimus esitatakse tööpäeviti.

6. Kontaktivaba (3 EUR), kõigile üle 40 EUR tellimustele.

Seoses koroonaviiruse pandeemiaga pakume uudset lahendust Viimsi valla piires (v.a. kõik väikesaared). Tööpäeviti enne kella 14.00 esitatud tellimus jõuab kliendini veel

samal päeval.